Ohňová show

video | video

Venkovní vystoupení:

  • Vystoupení 2 - 6 účinkujících o délce 10 - 25 minut
  • Varianta 2+0 (2 účinkující na reprodukovanou hudbu)
  • Varianta 2+2 (2 účinkující 2 bubeníci)

Úvod vystoupení hrají bubeníci pomalejší skladbu, při které se diváci zahřívají interakcí s performery, manipulacemi a kontaktním vedením hořících nástrojů.

V průběhu vystoupení přicházejí na řadu propracované nebezpečné sestavy, pyrotechnické efekty, akrobacie, jiskřivé vulkány a pliváni ohně.

Při vystoupení performeři využijí 15 různých nástrojů se čtyřmi druhy efektů.

os1  os2  os3  os4

  • Základní Varianta 4+3 (4 účinkující 3 bubeníci)

Průběh vystoupení je podobný jako u předchozí varianty, vystoupení je ovšem ve větším rozsahu. Sestavy jsou komplikovanější vystoupení má plynulejší gradující průběh.

 

  • Velká Varianta 6+5 (6 účinkujících 5 bubeníků)

Vystoupení je náročné na prostor.Vhodné pro městské slavnosti, festivaly a akce konané na náměstích a venkovních areálech.

 

Interiérové vystoupení

2-4 účinkujících o déce 5-12 minut (případně ve více vstupech).

Při interiérové fireshow používáme speciální nástroje, které nepoškodí povrch. Používáme výhradně palivo které neumastí podlahu a nezanechá fleky.

Vždy je přítomen náš asistent jako požární dozor.

Dále zajišťujeme:

Pyrotechnické efekty, aparaturu s mikrofony, plamenomety, hořící nápisy a loga, workshopy, veškeré pyrotechnické práce,práce s ohněm ohňostroje, konzultace a školení v oblasti produkcí spojených s pyrotechnikou nebo ohněm.

 

UV show

4 účinkujících o délce 7 minut (stavění a bourání černé opony + 2 minuty)

UV show předvádíme v prostorech, kde není možná manipulace s ohněm. Nebo jako další program večera k fireshow, za poloviční cenu.

uvs1  uvs2