Šermíři Maledictus

VEČERNÍ A INTERIÉROVÁ VÝPRAVNÁ PŘEDSTAVENÍ

PŮLNOČNÍ LOVEC (30 minut)
Nesmrtelný příběh Brama Stokera o setkání legendárního lovce upírů Abrhama Van Helsinga s upírskou legendou hrabětem Draculou a jeho přisluhovači ve zcela unikátní formě výpravného mistického představení. Přinášíme vám dechberoucí podívanou plnou napětí, kaskaderských a bojových akcí a ohnivých efektů. Od své premiéry v r. 2011 se Půlnoční lovec stal zlatým hřebem na mnoha českých i evropských akcích.

ukázka

STROJ ČASU (30 minut)
Píše se rok 1886 a vynálezce Thomas Randal Wallace právě zhmotnil sen mnoha generací... Stroj času. O tom, že cestovat časem opačným směrem nemůže přinést vůbec nic dobrého, se můžete přesvědčit v nové show Maledictus. Těšte se na výpravné představení plné bojové akce, pyrotechnických efektů, nápaditých kulis, humoru a téměř živého osla.

 

DALŠÍ ŠERMÍŘSKÁ PRODUKCE

CARMEN (10 minut)
Tanečně-šermířské představení v rytmu divokého španělského flamenca, které divákovi scénicky přiblíží příběh cikánské tanečnice Carmen, jejího žárlivého, násilnického partnera Garcii a statečného důstojníka Josého. Shlédněte nesmrtelný příběh v nové, velmi originální formě, kde ohnivý tanec přechází v nelítostný boj dvou nesmiřitelných rivalů v lásce.

KRÁTKÉ PŘÍBĚHY ŠERMÍŘSKÉ (5-30 minut dle požadavku)
Pestrá mozaika příběhů o šermířských soubojích volně inspirovaných obdobím renezance, baroka a rokoka i časově nezařaditelných, kdy se střídají humorné a dramatické příběhy. Seznamte se s hrdinou filmového plátna Zorrem, dulanty, milovníky i lapky a zjistěte také, že šerm nemusí být výsostně mužskou doménou. Představení je plně postaveno na hudbu bez živého mluveného slova.

RYTÍŘSKÝ TURNAJ (10-30 minut)
Rytíři z dalekých i smyšlených zemí se sjíždějí na vaši akci za jediným účelem - utkat se o čest, slávu a přízeň publika. Souboje ve zbrojích na meče, štíty, sekery, bijáky, palice, tesáky, a další zbraně... to vše je Rytířský turnaj, kterému kromě lítého boje neschází ani humor a nadsázka. Délku turnaje a počet účinkujících je možné přizpůsobit vaší poptávce.

PIRÁTI SEDMI MOŘÍ (10-25 minut)
Staň se pirátským kapitánem a smečka divokých mořských hrdlořezů se utká o tvo přízeň a hlavně... o truhlici nakradeného zlata. A že to nejsou piráti ledajací - směska odpornosti, přehnaně nevkusné elegance i ohnivé ženské grácie. To vše je posádka tvého škuneru. A když je pirátů málo, neváhají a naverbují další špinavce mezi diváky. Délku představení a počet účinkujících je možné přizpůsobit vaší poptávce.