Westernová show

WESTERNOVÁ SHOW S BIČI, REVOLVERY, NOŽI A TOMAHAWKY

Ing. Jindřich ZOBL
- mistr světa v žonglování westernovými revolvery, Las Vegas 2003
- vícemistr světa v práskání dvěma biči, Las Vegas  2003
- čtyřnásobný mistr ČR v ovládání honáckého biče se zápisem v české knize rekordů

 

Show s revolvery a winchestrovkou

Ukázky tasení a zasouvání zbraně do pouzdra, způsoby točení, žonglování a střelby western. revolvery ve volné sestavě s hudbou. Hrnek Doc. Hallydaye. Divácká soutěž.

Délka vystoupení : 7 – 10 min.

VIDEO

 

Střelba z winchestrovky na cíle, rychlosestřelování, střelba přes zrcátko, zhasnutí svíčky výstřelem, kyvný a pohyblivý cíl zapojení diváků.

(Možnost doobjednat k vystoupení s revolvery)

Délka vystoupení : 5 min.

 

Show s biči

Práskání jedním a dvěma biči v sestavě na hudbu.

Trefování cílů – z vlastní ruky a za pomoci asistenta z řad diváků -  půlení novin, zhasínání svíčky, ustřelení cigarety z úst, chyty rukou , krku , trefování tácků ve vzduchu, cíl v pohybu, postupné zkracování a další .

Délka vystoupení : 10 – 15 min.

VIDEO

 

Show vrhání nože a tomahawku

Seznámení s technikou a zásadami házení nože a tomahawku.

Show s předvedením různých způsobů vrhání – horem, spodem, bokem , zády k terči , házení na cíle a na velkou vzdálenost se zapojením diváka jako figuranta .

Házení více nožů najednou s použitím žonglování.

Možno i v interieru.

Délka vystoupení : cca 15 min.

VIDEO

 

Trikové lasování

Základy lasování, uzlování, chytání do lasa.

Délka vystoupení : cca 12 min.

 

Zorro  "Tajemná tvář"

Vystoupení je komponované na filmovou hudbu v kostýmu Zorra. Obsahuje práskání a trefování cílů bičem – zhasínání svíček, trefování cílů ve vzduchu , omotávky bičem, ustřelení květiny z úst, triky s provazy při vázání uzlů a další.

Délka vystoupení : 10 min.

 

Australská show 

Ukázky používání předmětů typických pro australské domorodce včetně výkladu. Kylie – zbraň i nástroj denní potřeby, bullrorer – domorodý telefon a posvátný předmět, boomerang – druhy a ukázka házení s návratem do ruky vrhače, woomera – australská vrhačka oštěpů – vysvětlení principu dosažení hodu na několikanásobnou vzdálenost s praktickou ukázkou.  Australské biče  a klokaní kůže.  Doprovázeno hudbou.

 

One Man Show  

Obsahuje – práskání biči a trefování cílů, žonglování s revolvery a střelbu z winchestrovky, házení nožem a tomahawkem, základy trikového lasování . Ve formě jednotlivých vstupů o délce cca 10 – 15 min. nebo v uceleném bloku o délce cca 1,5 hod. s výkladem, ukázkami a se zapojením diváků. V exterieru v plném rozsahu, v interieru dle možností.

 

Show se dá uskutečnit ve venkovních prostorech, ale i uvnitř hotelů, v halách, tanečních sálech, restauracích, barech atd.