Paulíny M. a Čákorová K.

Dovolujeme si Vás oslovit na základě námi nabízených služeb, a to společenských tanců, kterým se profesionálně věnujeme soutěžně i lektorsky. Máme mnoho zkušeností s vystupováním na veřejnosti  u nás i v zahraničí, ať už jde o firemní večírky, teambuildingy,  plesy, či vystupování pro školy. Věnujeme se tancům  latinsko – americkým (samba, cha – cha, rumba, paso doble a jive) a standardním (waltz, tango, valčík, slow fox a quickstep).

 Další styl, kterému se věnujeme, je show dance. Pro tento styl je charakteristický příběh a choreografie přesně postavená na sestříhanou hudbu. Specialitou pro tento styl jsou různé efekty, jako například padačky a zvedačky. Nechybí ani tematický kostým.

  Naše nejnovější  standardní show se jmenuje Phantom of the Rock, která je tančena na hudbu od známe houslistky Lindsey Stirling. Tato show je adaptací na známý muzikál Fantom opery. S touto show jsme se umístili na Mistrovství České republiky ve finále. Další, velmi oblíbené taneční představení, je show Moulin Rouge.  

Nejobvyklejší a klienty nejoblíbenéjší bývají předtančení, kde se kombinují latinsko – americké a standardní tance. Vystoupení  je tedy složeno z několika tanečních vstupů. 

Na večírcích i firemních akcích jsme schopni do našeho programu zařadit i taneční workshop – tzv. školu tance, kdy v 15 minutách učíme základní figury požadovaného tance, který si klient přeje. Workshopy jsou možné v českém i anglickém jazyce.


Aktuality

Nadcházející akce:

25.11. Tváře Petra Rychlého v Olomouci


28.11. Manuál zralé ženy - Halina Pawlowská v Kaplici
29.11. Paľo Habera s doprovodem v Retro music hall v Praze
1.12. Petr Rychlý na pokerovém turnaji v Příbrami
7.12. Petr Rychlý, Timbre music a Těžkej Pokondr a plese Nemocnice Šumperk
8.12. Rangers v Lubné u Poličky
8.12. Tereza Mašková na Vánočním městě v Havířově
8.12. Petr Rychlý na Vánočním koncertě Korunky Luhačovice
12.12. Agáta Prachařová v Merkur Casinu Hostivař
13.12. Tváře Petra Rychlého v Olomouci
14.12. Petr Rychlý v Merkur Casinu Ostrava
14.12. Čarovné ostrohy v Karviné
17.12. Vánoce s Rangers a jejich hosty v Divadle Broadway Praha
20.12. Petr Rychlý v Merkur Casinu Praha
22.12. Rangers na Českobudějovickém adventu
31.12. Silvestr ve Františkových Lázních

Foto z akcí
2010_FL_432
2010_FL_432