Goldová, Gabriela

Zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka Gabriela Goldová, vystupující mimo hranice České republiky pod uměleckým jménem Gabi Gold před kamerou debutovala již ve svých 10 letech v roli Berušky, v televizní adaptaci opery Františka Trnky „Komárkova ženitba“.

Po úspěšném vstupu na domácí uměleckou scénu začala studovat hru na klasickou kytaru a praktikovat zpěv nejprve v dětském, posléze středoškolském sboru.

 Čas školských studií byl spojen i se zájmem o moderní scénický tanec. Při studiu na gymnáziu studovala také muzikálové herectví pod vedením profesora Jindřicha Neuwirtha.

Gabriela Goldová vystupuje se svým programem sólo na half-playback, nebo se čtyřčlennou či sedmičlennou kapelou. Má připravený rovněž zábavný program s Vláďou Hronem, dětské pásmo a také je výbornou moderátorkou, praxi získala v TV Óčko, TV Barrandov či polské televizi, kde moderovala řadu akcí.

 

NOVINKA: Gold of Shania  Twain. Hudební skupina se skládá ze tří kytaristů, bubeníka, baskytaristy, klávesových nástrojů a houslí. Samozřejmostí jsou druhé a třetí vokály. Kapela je vhodná na větší akce nebo do větších klubů a sálů. Na festivaly, městské slavnosti....  Na menší akce lze ubrat počet členů kapely, např. na firemní akce, plesy, zábavy, večírky apod.